Oferta

Produkty

Główny profil produkcji stanowi wytwarzanie termostatów woskowych do silników spalinowych. Termostaty „Metal-Incar” zapewniają optymalną pracę i trwałość silnika oraz niskie zużycie paliwa.

Od 1988 roku trwa produkcja termostatów do samochodów: Fiat 125p i 126p, Żuk, Polonez, Skoda, Łada, Samara, Moskwicz, Tavria, Niva oraz do ciągników Ursus, a od 1992 roku także do Cinquecento.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, wdrożyliśmy także do produkcji szeroki asortyment termostatów do samochodów zachodnich.


Odbiorcy

Naszymi znaczącymi odbiorcami są firmy motoryzacyjne z Polski, Litwy, Rosji, Ukrainy, Węgier, Bułgarii, Gruzji, Azerbejdżanu, Włoch, Niemiec i Francji.

Wyroby produkowane przez naszą Spółdzielnię rozprowadzane są przede wszystkim w sieci hurtowni na terenie całego kraju oraz w sieci hurtowni działających w obszarze Federacji Rosyjskiej. Współpracujemy także z licznymi firmami motoryzacyjnymi (krajowymi i zagranicznymi), które nasze wyroby stosują do montażu na tzw. pierwszej linii produkcyjnej m.in. Andoria-Mot (dawniej Daewoo Andoria), Ursus, AwtoWAZ (Rosja).